شناسه خبر: 17748 منتشر شده در مورخ: 1393/2/15 ساعت: 19:55 گروه: فرهنگستان  
برچسب‌های جدید مبنای افزایش کرایه تاکسی‌ها است
نصب برچسب‌های جدید تا فردا

برچسب‌های جدید مبنای افزایش کرایه تاکسی‌ها است

   
همزمان با فرارسیدن 16 اردیبهشت برچسب‌های نرخ کرایه سال 93 در تاکسی‌ها نصب و به طور میانگین افزایش 25 درصدی کرایه‌ها در تهران اعمال می‌شود.

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، میثم مظفر مدیرعامل این سازمان با اشاره به آغاز اجرای افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها(فردا- سه شنبه، 16 اردیبهشت)از نصب برچسب‌های کرایه بر روی شیشه تاکسی‌ها خبرداد. 

 
به گفته مظفر عملیات نصب برچسب‌های نرخ 93 تا  فردا بر روی تمامی تاکسی‌ها پایان می‌یابد و تاکسیرانان موظفند بر اساس نرخ‌های جدید کرایه‌ها را محاسبه کنند. 
 
وی تصریح کرد: بدین ترتیب مبنای افزایش کرایه تاکسی‌ها برچسب‌های نصب شده بر روی شیشه جلوی تاکسی‌هاست که به طور متوسط بر اساس تصویب شورای اسلامی شهر تهران در سال جاری 25 درصد است. 
 
لایحه نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال 93 پیش از سال جدید به شورای اسلامی شهر ارسال شد و پس از بررسی در کمیسیون‌های تخصصی با افزایش میانگین 25 درصدی در تاکسی‌های تهران مصوب و برای تایید به فرمانداری ارسال شد که به علت تداخل با اعلام نرخ جدید حامل‌های انرژی از سوی دولت، به درخواست استانداری تا 16 اردیبهشت به تعویق افتاد. 

کلید واژه ها :
برچسب‌های ، مبنای ، افزایش
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0330 sec