شناسه خبر: 17405 منتشر شده در مورخ: 1393/1/31 ساعت: 10:53 گروه: فرهنگستان  
قیمت آپارتمان در تهران/جدول

قیمت آپارتمان در تهران/جدول

   
ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از واحدهای مسکونی در مناطق مختلف تهران پرداخته است که قیمت پیشنهادی فروش هر متر مربع آنها کمتر از 2 میلیون و 500 هزار تومان از سوی مالک تعیین شده است.

به گزارش پام نیوز

بررسی‌های در رابطه با این دسته از واحدهای مسکونی که از قیمت‌های این چنینی برخوردار هستند، نشان می‌دهد که واحدهای مسکونی با ارزش متری کمتر از 2 میلیون و 500 هزار تومان در اکثر مناطق تهران عرضه نمی‌شود و متقاضیان واحدهای مسکونی با قیمت مذکور می‌توانند در محله‌های جنوب و به ندرت در غرب و شرق تهران به جست‌وجو بپردازند.


نکته دیگری که درباره این واحدهای مسکونی ارزان‌قیمت قابل ذکر است عمر بنای آنها است، زیرا اکثر واحدها چند سال ساخت هستند و قیمت هر متر از واحدهای نوساز نزدیک به 2 میلیون و 500 هزار تومان یا بالاتر از این رقم است.


امتیاز دیگری که برخی از این واحدها از آن برخوردار هستند شرایط ویژه فروش است، زیرا همچنان واحدهای متراژ کوچک از شرایط وام خرید و رهن نیز بهره مند هستند.


برای مثال: یک واحد مسکونی 54 متری در خیابان کارگر جنوبی با شرایط 25 میلیون تومان نقد، 25 میلیون تومان رهن و 45 میلیون تومان وام به خریدار تحویل می‌شود.


همچنین در خیابان جوانمرد واقع در خیابان نواب واحدی به متراژ 45 متر مربع با پارکینگ طبق شرایط اعلام شده زیر از سوی مالک به بازار فروش عرضه شده است:


35 میلیون تومان نقد، 35 میلیون تومان رهن و 45 میلیون تومان وام.


در بین این دسته از فایل‌های فروشی برخی واحدها فقط از وام برخوردار هستند البته نه وام 45 میلیون تومانی.


برای مثال: فروشنده‌ای اظهار کرده است واحد 50 متری خود را در خیابان قزوین متری 2 میلیون و 200 هزار تومان قیمت گذاری کرده و این واحد از 20 میلیون تومان وام خرید بهره‌مند است.


از طرف دیگر در یکی از فرعی‌های خیابان هلال احمر، واحد نوسازی به متراژ 52 متر مربع با 20 میلیون تومان وام فرسوده متری 2 میلیون و 100 هزار تومان ارزش گذاری شده است.

دنیای اقتصاد

 

کلید واژه ها :
قیمت ، آپارتمان ، تهران
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0539 sec