شناسه خبر: 17397 منتشر شده در مورخ: 1393/1/31 ساعت: 10:40 گروه: فرهنگستان  
رابطه ارتباط اینترنتی با افزایش میزان طلاق

رابطه ارتباط اینترنتی با افزایش میزان طلاق

   
کارشناس خانواده و استاد دانشگاه گفت: رواج ارتباط اینترنتی و پیامکی در جامعه و ارتباط افراد بدون شناخت با یکدیگر موجب افزایش میزان طلاق در جامعه می‌شود.

به گزارش پام نیوز

حجت الاسلام حسین دهنوی، درهمایش مهندسی خانواده در مراغه اظهارکرد: ازدواج موجب می‌شود بسیاری از بی‌عفتی‌ها، ناهنجاری‌ها و بی‌بند و باری‌ها در جامعه از بین رفته و ارتباطات با توجه به قوانین الهی و اسلامی در بین افراد برقرار شود.

وی با اشاره به اینکه غربی‌ها بنیان خانواده را هدف قرار داده‌اند، تاکید کرد: سبک زندگی اسلامی و الهی موجب جلوگیری از بسیاری مشکلات در خانواده و جامعه می‌شود.

دهنوی با بیان اینکه اسلام توجه ویژه‌ای به امر ازدواج دارد، گفت: با توجه به احکام اسلام، تکمیل دین در گرو ازدواج است.

ماهواره ابزار قدرتمند بیگانگان برای تاثیرگذاری در بنیان خانواده‌هاست

وی از ماهواره به عنوان بدترین وسیله ارتباطی در جهان نام برد و خاطرنشان کرد: متأسفانه ماهواره ابزار قدرتمند بیگانگان برای تأثیرگذاری بر بنیان خانواده‌هاست و تلاش دارند با این ابزار، بنیان خانواده اسلامی ما را از پایه متزلزل و نابود کنند.

این کارشناس خانواده، شناخت را برای ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان لازم خواند و تاکید کرد: توجه به سبک زندگی اسلامی موجب تحکیم خانواده‌ می‌شود.

وی با بیان اینکه باید خود کنترلی را در خود تقویت کنیم، تصریح کرد: تقوا یعنی کنترل خود از گناهان مختلف که موجب انحطاط جامعه می‌شود و باید به این موضوع دقت ویژه کنیم.

ایسنا

 

کلید واژه ها :
رابطه پ ، ارتباط ، اینترنتی ، طلاق
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0361 sec