شناسه خبر: 17152 منتشر شده در مورخ: 1393/1/20 ساعت: 12:26 گروه: فرهنگستان  
تشکیل کارگروه مشترک شهرداری با وزارت نفت / ایجاد جایگاه‌های تک تلمبه ای عرضه سوخت در پایتخت

تشکیل کارگروه مشترک شهرداری با وزارت نفت / ایجاد جایگاه‌های تک تلمبه ای عرضه سوخت در پایتخت

   
معاون خدمات شهری شهردار تهران گفت: کارگروه مشترکی با شرکت پخش فراورده های نفتی تشکیل شده تا در خصوص راه اندازی جایگاه‌های تک تلمبه ای تصمیم گیری شود .

به گزارش پام نیوز به نقل از مهر مجتبی عبدالهی‏ با اشاره به ایجاد جایگاه های تک تلمبه ای سوخت در پایتخت گفت: تاکنون چند جلسه مشترک با شرکت پخش فراوردهای نفتی داشته ایم که این جلسات ادامه دارد.

وی ادامه داد: هنوز این جایگاه ها جانمایی نشده است و در جلسات آینده در این خصوص تصمیم گیری می شود و به زودی گزارشی ازفعالیتهای این کارگروه ارائه می شود.

پیش از این بیژن زنگنه وزیر نفت با حضور در شورای شهر تهران اعلام کرده بود: به دنبال راه‌اندازی جایگاه‌های تک تلمبه هستیم که با ساخت 200 تا 250 از این نوع جایگاه کاهش آلودگی را نیز خواهیم داشت زیرا در حال حاضر هر خودرو 6_7 کیلومتر باید سفر درون‌شهری انجام دهد و 20 دقیقه تا نیم ساعت در صف پمپ بنزین منتظر بماند و همه اینها به مصرف سوخت می‌انجامد این در حالی است که جایگاه‌های تک تلمبه در دنیا رایج است و ما روی راه‌اندازی آن اصرار داریم.

زنگنه ادامه داده بود: ما تاکنون در کشور یک مقدار «ژیگولی» رفتار کرده‌ایم و همیشه خواسته‌ایم جایگاه بزرگ داشته باشیم در حالیکه در تهران یافتن زمین بزرگ برای اضافه کردن جایگاه دشوار است و اگر جایگاه‌های بخش خصوصی تعطیل شود مالکان آن خوشحال می‌شوند زیرا زمین گران است و هر کار دیگری با آن بکنند سودش از جایگاه‌داری بیشتر است.

کلید واژه ها :
تشكيل ، كارگروه ، شهرداری
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0358 sec