شناسه خبر: 16956 منتشر شده در مورخ: 1392/12/24 ساعت: 11:25 گروه: مدیریت شهری  
تدوین برنامه جامع برای کاهش مشکلات نوسازی بافت های فرسوده در سال 93
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبرداد:

تدوین برنامه جامع برای کاهش مشکلات نوسازی بافت های فرسوده در سال 93

   
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر پیگیری تفکر جهادی، گفت: با بسیج منابع و امکانات، نهضت نوسازی را در سال 93 با قدرت بیشتری دنبال می کنیم.

به گزارش پام نیوز عباد الله فتح اللهی با اشاره به نقش دستگاه های مختلف در حوزه بافت های فرسوده بیان کرد: با تمام فعالیت های صورت گرفته فاصله قابل توجهی تا رسیدن به استانداردها داریم.

به گفته فتح اللهی مساحت بافت های فرسوده در شهر تهران طبق مصوبه شورای عالی شهرسازی ومعماری حدود سه هزار و 200 هکتار است که دارای سه فاکتور ریزدانگی ، نفوذناپذیری و ناپایداری است.

وی نقش دفاتر نوسازی را در بافت های فرسوده انکار ناپذیر دانست و تصریح کرد: این دفاتر با رسالت ارتقاء بینش و دانش شهروندان نسبت به قوانین و مقررات و تسهیلات نوسازی مشغول به ارائه خدمات می باشند.

مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به معضلات بافت های فرسوده اظهارکرد: چنانچه زلزله ای در تهران اتفاق بیفتد با مشکلات عدیده ای مواجه خواهیم شد، لذا اگر امروز هزینه کنیم تا کیفیت زندگی انسان های زنده را ارتقاء بخشیم بهتر از این است که در هنگام وقوع زلزله با صحنه های دلخراش و خسارت های جبران ناپذیری مواجه شویم.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0688 sec