شناسه خبر: 16945 منتشر شده در مورخ: 1392/12/22 ساعت: 11:07 گروه: فرهنگستان  
حاشیه‌ای دیگر برای انتخاب قالیباف

حاشیه‌ای دیگر برای انتخاب قالیباف

   
حاشیه‌ها و رایزنی‌ها برای درک اینکه قالیباف چگونه شهردار تهران شد، پایان ندارد.

نوع رای‌گیری و اظهارنظرهایی که از لحظه پس از رای‌گیری شد باعث شد که این گمانه‌ها همچنان مشتری داشته باشد. واقعیت نیز این است که انتخاب قالیباف،‌ باوجود اکثریت اصلاح‌طلبان در شورا، آنچنان شوک برانگیز بود که برخی همچنان دنبال یافتن چرایی آن هستند.

به گزارش پام نیوز به نقل از قانون در همین زمینه، بتازگی یکی از رسانه‌ها در سالنامه خود مطرح کرده است که محسن پیرهادی، عضو اصولگرای  شورای شهر هنگام رای‌گیری، برگ رای رضازاده را از وی گرفته و نام قالیباف را روی آن نوشته است. اما پیرهادی این خبر را تکذیب کرد.

وی با انتقاد از خبر یکی از روزنامه‌ها درباره ماجراهای انتخاب شهردار تهران، گفت: متاسفم که برخی از رسانه‌ها تنها با یک تصور اشتباه اقدام به انتشار اخباری می‌کنند که مصداق بارز رعایت نکردن اخلاق رسانه‌ای است.

این عضو شورا اظهار کرد: در زمانی که برای انتخاب شهردار تهران رای گیری می‌شد، من روی صندلی خودم نشسته بودم و اصلا نزدیک آقای رضازاده نبودم، چه برسد به این که بخواهم برگه رای وی را مخدوش کرده یا نام فرد خاصی را روی آن بنویسم.

عضو شورای شهر تهران گفت: موضوع انتخاب شهردار تهران تمام شده و به هر حال هر انتخاباتی یک برنده بیشتر ندارد لذا برای من عجیب است که چرا بعضی‌ها همچنان نگرانی‌ها و علایق خود برای انتخاب فردی خاص را فراموش نکرده و سعی می‌کنند به هر نحو این نگرانی را بروز داده و افراد را متهم کنند.

حسین رضا زاده نیز این خبر را تکذیب و تصریح کرد: آنچه در ویژه نامه این روزنامه منتشر شده واقعیت ندارد و در زمان رای گیری برای انتخاب شهردار پیرهادی حتی نزدیک وی نیز حضور نداشته است.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0312 sec