شناسه خبر: 1631 منتشر شده در مورخ: 1390/4/4 ساعت: 17:00 گروه: شهر سالم  

جشنواره بزرگ شعبانیه در بوستان آزادگان برگزار می‌شود

   

سازمان ورزش شهرداري تهران، جشنواره تفریحات ورزشی را با عنوان «جشنواره بزرگ شعبانيه» از نهم تیرماه به مدت یک ماه در بوستان آزدگان تهران برگزار می‌کند.

به گزارش «پامنیوز» به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران، سازمان ورزش شهرداری پایتخت در نظر دارد چهارمين جشنواره ورزش شهروندی را همزمان با فرا رسيدن اعياد شعبانيه و با شعار ورزش، نشاط، سلامت، معنويت و انتظار درحالی برگزار کند که محور اصلی جشنواره همانند سال‌هاي گذشته علاوه بر اطلاع رسانی و آموزش، تفریحی نيز باشد.

سیدمحمد آقامیر، رییس سازمان ورزش شهرداری تهران، با اشاره به برگزاری جشنواره تفریحات ورزشی در تابستان سال جاری، گفت: با توجه به استقبال چشمگير شهروندان تهراني از جشنواره تفریحات ورزشی که سال گذشته در پارک رازی تهران برگزار شد، این برنامه در تابستان 90 با کيفيت و ويژگي‌هايي خاص در بوستان آزادگان برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: جشنواره تفریحات ورزشی همزمان با مبعث پیامبر(ص) و از نهم تیرماه به مدت یک ماه در وسعت 110 هکتار در پارک آبي آزادگان واقع در منطقه 15 برگزار می‌شود.

رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در ادامه با تاکید بر آماده سازی فضای 110هکتاری در بوستان آزادگان برای برگزاری جشنواره تفریحات ورزشی، اظهار داشت: اين بوستان یکی از فضاهای بسیارزیبای جنوب پايتخت به شمار می رود که وجود فضاي آبي قابل توجه، بر زيبايي هر چه بيشتر آن افزوده است.

آقامیر از ایجاد زمینه های لازم برای اجرای رشته‌های متنوع ورزشی و تفریحی در کنار برپایی غرفه‌های خدماتی و فرهنگی در مجموعه پارک آزادگان خبر داد و افزود: با توجه به اینکه بوستان آزادگان مساحت و فضای مناسبی را در اختیار ما قرار داده است، مناطق 22 گانه تهران همانند سال گذشته با يک يا دو رشته ورزشي در اين جشنواره حضور خواهند داشت.

وي با بیان ساير برنامه‌هاي اين جشنواره، گفت: با توجه به همزماني جشنواره تفریحات ورزشی با اعیاد شعبانیه، مراسم جنگ شبانه و جشن‌های شاد و مفرح نیز به مدت 30 شب براي دو گروه سني کودکان و بزرگسالان برگزار می‌شود.

آقامیر تاکید کرد: در اين دوره از جشنواره با رشته هاي جديد و مدرن ورزشي و بسيار متفاوتتر از گذشته در خدمت شهروندان پايتخت نشين هستیم.

کلید واژه ها :
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0348 sec