شناسه خبر: 16188 منتشر شده در مورخ: 1392/11/5 ساعت: 14:44 گروه: شهرنشینی  
مسائل حوزه رفتار شهروندی را در تهران با جدیت دنبال می کنیم
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران :

مسائل حوزه رفتار شهروندی را در تهران با جدیت دنبال می کنیم

   
در جلسات راهبردهای توسعه فرهنگی و اجتماعی موضوع انتقال تجارب را دنبال می کنیم و ملزم می شویم اقدامات فرهنگی، ورزشی و آموزشی را در سطح استان های مختلف دنبال کنیم .

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به مشکلات در حوزه آموزش شهروندان گفت: برنامه گسترده ای برای ایجاد ارتباطات بهتر شهروندان با یکدیگر داریم و موضوعات رفتاری در حوزه فرهنگی را در سطح شهر تهران به شدت دنبال می کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری"پامنیوز"،به نقل ازعمومی شهرداری تهران ، محمدهادی ایازی در پاسخ به این پرسش که چگونه شهرها می توانند از تجارب تهران استفاده کنند اظهار کرد: در رویکردی که تاکنون دنبال کرده ایم این گونه نیست که تنها شهرهای بزرگ تجارب خوبی را ارائه دهند بلکه در این جلسات شاهد ارائه تجارب ارزنده در شهرهای کوچک بوده ایم که می تواند مورد استفاده باشد.
معاون امورفرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه تلاش می شود این نشست ها هر فصل یک بار برگزار شود ، خاظرنشان کرد: در حوزه فرهنگی ، تهران، ایرانی کوچک است که از اقوام مختلف ایرانی و از همه استان ها در آن زندگی می کنند. از این رو در شهرداری تهران با برگزاری هفته های فرهنگی تلاش کرده ایم به انتقال فرهنگ های اقوام مختلف در تهران کمک کنیم .
وی افزود: در حال حاضر شاهد هستیم که در بخش فرهنگی و اجتماعی رویکردهای موثر شهرداری تهران در شهرستان های کل کشور مورد بهره برداری قرار گرفته است. به طوری که اکنون در بسیاری شهرهای کشور سرای محله تشکیل شده است و شهروندان از خدمات خانه ورزش و خانه سلامت برخوردار شده اند.
ایازی تاکید کرد: در جلسات راهبردهای توسعه فرهنگی و اجتماعی موضوع انتقال تجارب را دنبال می کنیم و ملزم می شویم اقدامات فرهنگی، ورزشی و آموزشی را در سطح استان های مختلف دنبال کنیم .

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0385 sec