شناسه خبر: 1543 منتشر شده در مورخ: 1391/11/16 ساعت: 15:53 گروه: مدیریت شهری  
آمادگی مترو برای شلوغترین ماه سال
بازدید سازمان بازرسی از امکانات مترو:

آمادگی مترو برای شلوغترین ماه سال

   
جموعه متروی تهران آمادگی دارد تا با ارائه خدمات و ویژه به شهروندان تهرانی در این ایام خصوص در مراسم راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن به منظور هر چه با شکوه‌تر مردم تهران در این مراسم اقدام نماید.

معاون سازمان بازرسی شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل و ترافیک از بخش‌های مختلف شرکت بهره برداری متروی تهران از جمله خط ۵ مترو دیدن کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مهندس مهدی شهیری پارسا در حاشیه این بازدید گفت: مترو سهم به سزایی در جابه جایی شهروندان تهرانی دارد و به عنوان اصلیترین و امن‌ترین وسیله حمل و نقل عمومی به انتخاب به انتخاب اول مردم تهران تبدیل شده است.

وی با اشاره به فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر افزود: مجموعه متروی تهران آمادگی دارد تا با ارائه خدمات و ویژه به شهروندان تهرانی در این ایام خصوص در مراسم راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن به منظور هر چه با شکوه‌تر مردم تهران در این مراسم اقدام نماید.

شهیری پارسا با بیان اینکه عید نوروز و خریدهای نوروزی در پیش است، اظهار کرد: معمولاً ماه اسفند پر تراکمترین و پر ترافیک‌ترین ماه سال است و استفاده شهروندان از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله شبکه مترو در این ماه به اوج خود می‌رسد.

معاون حمل و نقل و ترافیک سازمان بازرسی شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات شهردار تهران بر لزوم خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر حوزه حمل و نقل عمومی به مردم، مجموعه مترو بلافاصله پس از پایان خدمات دهی راهپیمایی بزرگ بهمن برای ارائه خدمت در شلوغ‌ترین ماه سال آماده می‌شود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1138 sec