شناسه خبر: 1540 منتشر شده در مورخ: 1391/11/16 ساعت: 14:46 گروه: صفحه نخست  
مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی
معرفی مجموعه‌های ورزشی شهر تهران:

مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی

   
جموعه ورزشی آرش میراسماعیلی در بزرگراه رسالت، حد فاصل میدان رسالت و پل سیدخندان، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، داخل بوستان مجیدیه واقع شده و شماره تلفن‌های 7ـ22323263 پاسخگوی شهروندان است.

مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی وابسته به سازمان ورزش شهرداری تهران جزو وسیع‌ترین و کامل‌ترین مجموعه‌های ورزشی این سازمان به شمار می‌رود که در منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. این مجموعه شامل 12 سالن ورزشی، استخر و سونا، دو سالن بدنسازی مجزا با دستگاه، سالن ایروبیک، سالن کشتی، سالن جودو و سالن ورزش‌های رزمی است که مدیریت آن را مصطفی قربانی بر عهده دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از پایگاه خبری شهر ورزش، قربانی در بیان علت نامگذاری این مجموعه ورزشی به نام آرش میراسماعیلی چنین گفت: نام این مجموعه ورزشی وامدار قهرمان ملی جودو کشورمان است که به منظور حمایت از ملت مظلوم فلسطین در مسابقات المپیک آتن سال 2004 حاضر به رویارویی در مقابل حریف اسرائیلی خود نشد و به پاس قدردانی از ایشان این مجموعه مزین به نام آرش میراسماعیلی شد.

آموزش رشته‌های ورزشی به کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، مردان و زنان از جمله موارد مورد تاکید در مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی است که به گفته قربانی بالغ بر 4000 نفر در بخش بانوان و 2000 نفر در بخش آقایان تحت پوشش برنامه‌های آموزشی این مجموعه قرار دارند.

فراغت و استقبال بیشتر بانوان از برنامه‌های ورزشی، در تشکیل مدرسه شنای مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی نقش موثری داشته است که آموزش بانوان از مبتدی تا پیشرفته را با برگزاری 6 کلاس در صبح‌ها و 4 کلاس در بعدازظهرها و با حضور 4 مربی در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی در زمینه آموزش سایر رشته‌های ورزشی افزود: آموزش ورزش‌های توپی بیشتر مخصوص بانوان است و آموزش بسکتبال، والیبال و بدمینتون به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود که البته در فواصل مختلف سال هم کلاس فوتسال برای آقایان داریم.

وی افزود: آموزش بدنسازی با دستگاه، آموزش کشتی، آموزش رشته‌های رزمی از قبیل جودو، تکواندو، کاراته، کونگ‌فو و دفاع شخصی در سالن‌های مجزا انجام می‌شود. پیلاتس و یوگا نیز به بانوان آموزش داده می‌شود.

جانبازان و معلولان می‌توانند طبق سیاست‌های سازمان ورزش و به اندازه درصد جانبازی و معلولیت خویش از خدمات و تخفیفاتی که برای آنها و خانواده‌هایشان در این مجموعه ورزشی فراهم شده بهره‌مند شوند. استفاده از این مجموعه برای خانواده شهدا رایگان است. همچنین در این مجموعه برای جذب بیشتر و افزایش انگیزه در تازه‌واردان به عرصه ورزش، تخفیفاتی در نظر گرفته شده است.

در ایام دهه فجر مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی با افتتاح سایت بازی‌های رایانه‌ای گام دیگری را در جهت بسط و گسترش ورزش و تفریح در میان شهروندان برمی‌دارد. در همین راستا و از اقدامات مهم این مجموعه ورزشی تخفیف به مادرانی است که فرزندان خود را به این مجموعه ورزشی می‌آورند. این اقدام در جهت جلوگیری از اتلاف وقت این مادران و هدایت آنها به سمت ورزش است.

تمامی رشته‌های ورزشی ارائه شده در این مجموعه ورزشی هم برای بانوان و هم برای آقایان فعال است و انتخاب و فعالیت در رشته‌های ورزشی بر اساس نیازهای شهروندان است و میزان استقبال از آنها نیز متفاوت است؛ مثلا در رشته ایروبیک میزان استقبال بانوان بیشتر از آقایان و در رشته کونگ‌فو استقبال آقایان بیشتر از بانوان است.

مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی به صورت تمام وقت از ساعت 8 صبح تا 24 در خدمت شهروندان است. استفاده از این مجموعه، روزهای زوج مخصوص بانوان و روزهای فرد در نوبت صبح نیز در خدمت بانوان است. همچنین روزهای زوج از ساعت 19:30 تا ساعت 24، روزهای فرد در نوبت بعدازظهر و روزهای جمعه این مجموعه ورزشی به آقایان اختصاص دارد.

گفتنی است مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی در بزرگراه رسالت، حد فاصل میدان رسالت و پل سیدخندان، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، داخل بوستان مجیدیه واقع شده و شماره تلفن‌های 7ـ22323263  پاسخگوی شهروندان است.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 4
محله : شمس آباد و مجیدیه
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0769 sec