شناسه خبر: 1530 منتشر شده در مورخ: 1391/11/16 ساعت: 14:52 گروه: مدیریت محله  
کارگاههای نقاشی و تندیس شمسه در شمال شرق تهران
در محلات منطقه 4 ؛

کارگاههای نقاشی و تندیس شمسه در شمال شرق تهران

   
در ورک شاپ منطقه ای نقاشی، 15 نفر از نقاشان حرفه ای با محوریت «لحظه های دلنشین شهر من، ‌محله من، روزهای انقلاب» به خلق اثر پرداختند.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 شهرداری تهران از برگزاری کارگاه های متعدد  منطقه ای و محله ای نقاشی و تندیس شمسه در این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، سمانه زمانی با اعلام این خبر، اظهار داشت: برگزاری ورک شاپ های متعدد منطقه ای  بخش نقاشی و تندیس جشنواره شمسه در سه نوبت در سرای محله حکیمیه و ساختمان معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار با موضوع هویت شهری و با حضور جمعی از نقاشان ماهر برگزار شد.

وی افزود: همچنین در ورک شاپ منطقه ای نقاشی که در سالن همکف معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار برپا شد، 15 نفر از نقاشان حرفه ای با محوریت «لحظه های دلنشین شهر من، ‌محله من،  روزهای انقلاب» به خلق اثر پرداختند.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 شهرداری تهران ادامه داد: از این ورک شاپ منطقه ای دبیر تخصصی نقاشی و تندیس شمسه، مسئولان فرهنگی منطقه 15 به عنوان دبیرخانه مسئول برگزاری بخش نقاشی و تندیس شمسه، رئیس و کارشناسان اداره فرهنگی منطقه چهار و خبرنگاران بازدید کردند.

زمانی خاطرنشان کرد: برگزاری ورک شاپ نقاشی عاشورایی با مضمون «عاشورا مظهر بیداری» نیز از جمله برنامه هایی بود که در دهه اول محرم انجام شد.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 4
محله : حكيمیه
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
Page Generated in 1/0941 sec