شناسه خبر: 13638 منتشر شده در مورخ: 1392/7/28 ساعت: 08:50 گروه: مدیریت شهری  
تغییرات در شهرداری کلید می خورد؟/ زمزمه های جایجایی شهرداران تهرانی
با روندی دور از انتظار؛

تغییرات در شهرداری کلید می خورد؟/ زمزمه های جایجایی شهرداران تهرانی

   
اگرچه شهرداری تهران نشان داده است بخش بسیاری از شایعات این سازمان به وقوع می پیوندد اما باید برای تعیین تکلیف ساختار مدیریتی این سازمان متظر آینده بود که محمدباقر قالیباف در دوره جدید فعالیت خود به کدام سو می رود و به کدام تدبیر می اندیشد؟

در حالی که پیش از این بسیاری از کارشناسان امور شهری انتظار سرعت عمل محمدباقر قالیباف، شهردار تهران را در این سازمان داشتند این تغییرات با روندی کند آغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، در اولین گام این تغییرات، عظیم بابایی شهردار منطقه 20 تغییر یافت و کتان باف که در گذشته قائم مقام شهردار منطقه 1 بوده، جایگزین وی شد. علاوه بر این علی اکبر انجمنی که در سابقه کاری خود شهرداری برخی از مناطق تهران را دارد صبح دیروز به عنوان شهردار منطقه 15 تهران معرفی شد تا یکی دیگر از شهرداران کرمانشاهی تهران پس از طلوعی(شهردار سابق منطقه 5 تهران) از شهرداری تهران کوچ کند.

شنیده ها حاکی است بزودی تعدادی از شهرداران سایر مناطق نیز تغییر می ‌کنند. 

در حالی که پشمچی زاده به عنوان شهردار منطقه 5 تهران حکم گرفته است هنوز تکلیف شهرداری منطقه 3 تهران که وی پیش از این شهردار آن بود نامشخص است. شنیده ها حاکی است فخرالدین سلیمانی از منطقه 6 تهران به منطقه 3 خواهد رفت اما تکلیف جایگزین وی نیز مشخص نیست. شادالوئی شهردار فعلی منطقه 8 تهران نیز از جمله گزینه های است که زمزمه جابجایی وی به منطقه 11 تهران شنیده می شود.

اخبار غیر رسمی حاکی است برخی از مدیران کل، روسای سازمان های تابعه شهرداری نیز بزودی تغییر خواهند کرد.

احتمالا در سطح معاونین نیز چند تغییر انجام می‌شود و 2 نفر از معاونین قالیباف به طور کامل از شهرداری می‌روند و برخی از آنها نیز جابه‌جا می‌شوند. شنیده ها حاکی از تصدی معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری توسط محمدهادی ایازی معاون فعلی امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و انتصاب صلاحی استاندار سابق خراسان شمالی به جای وی در این معاونت است.

 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/9812 sec