شناسه خبر: 13537 منتشر شده در مورخ: 1392/4/21 ساعت: 17:34 گروه: فرهنگستان  
عقد تفاهم نامه طرح شهردار مدرسه در جنوب تهران
در منطقه 20 صورت گرفت ؛

عقد تفاهم نامه طرح شهردار مدرسه در جنوب تهران

   
مدارس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، باقرالعلوم(ع)، دکتر رزمی، حضرت معصومه(س)، شهادت، امیرکبیر، حضرت قاسم(ع)، رحمان، حافظ و الهام شریعت در سطح نواحی هفتگانه منطقه 20 تحت پوشش طرح شهردار مدرسه هستند.

در راستای اجرای طرح شهردار مدرسه در سطح مدارس، تفاهم نامه های اجرایی این طرح به امضاء شهرداری منطقه 20 و آموزش و پرورش شهرری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری "پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20 تهران، علی برزگر رئیس اداره آموزش شهروندی شهرداری منطقه 20 با اشاره به این مطلب گفت: به منظور فراهم کردن زمینه اجرای طرح شهردار مدرسه در سال تحصیلی پیش رو، تفاهم نامه های این طرح به امضاء آموزش و پرورش شهرری و مدارس تحت پوشش قرار گرفت.

برزگر با اشاره به اینکه توجیه و تبلیغ طرح شهردار مدرسه برای پرسنل مدارس از دیگر اقداماتی است که در طول فصل تابستان انجام می شود خاطرنشان کرد: مدارس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، باقرالعلوم(ع)، دکتر رزمی، حضرت معصومه(س)، شهادت، امیرکبیر، حضرت قاسم(ع)، رحمان، حافظ و الهام شریعت در سطح نواحی هفتگانه منطقه 20 تحت پوشش طرح شهردار مدرسه هستند.

رئیس اداره آموزش شهروندی شهرداری منطقه 20 تهران در پایان افزود: ارتقاء آگاهی دانش آموزان در زمینه های مسایل ایمنی، ترافیک و حمل و نقل و زیست محیطی، امور اجتماعی و فرهنگی، امور ورزشی و تربیت بدنی، تقویت مسئولیت پذیری و روحیه مشارکت جویی نوجوانان در سطح مدیریت شهری، شناخت بهتر شهر و شیوه های اداره آن از مهمترین اهداف اجرای طرح شهردار مدرسه در سطح مدارس است.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 20 (شهرری)
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/3188 sec