شناسه خبر: 13482 منتشر شده در مورخ: 1392/4/1 ساعت: 17:48 گروه: دادوستد  
تورم 30 درصدی جای خرسندی دارد!
معاون اول رئیس جمهور:

تورم 30 درصدی جای خرسندی دارد!

   
معاون اول رئیس جمهور در ادامه با اشاره به لایحه اصناف که هم اکنون در مجلس شورای اسلامی است، از رئیس شورای اصناف خواست با تبیین اهمیت این لایحه برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت سرعت بخشیدن به تصویب آن بکوشد.

معاون اول رئیس جمهور با اعلام دستور کتبی رئیس جمهور برای تخصیص سهمیه حج اصناف و بازاریان گفت: با توجه به اجرای هدفمندی و تحریمهای متعدد، تورم 30.5 درصدی جای خرسندی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، محمدرضا رحیمی امروز در مراسم روز ملی اصناف گفت: دولت دکتر احمدی نژاد رابطه ای تمام عیار با اصناف و بازاریان برقرار کرد. معاون اول رئیس جمهور با اشاره به رابطه نزدیک دولت و جامعه اصناف افزود:‌ در دولت های گذشته آنطور که باید به اصناف توجه نمی شد اما دکتر احمدی نژاد درهای بسته را باز کرد و رابطه ای تمام عیار میان دولت و جامعه اصناف شکل گرفت که زمینه ای برای انجام کارهای بزرگ همچون اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها شد.

رحیمی همچنین از تلاش ها و همراهی اصناف و بازاریان در همراهی با برنامه های دولت تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: جامعه اصناف در تمام مقاطع نقش موثر و ممتازی در کشور داشته و در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها نقش پر اهمیتی از خود بر جای گذاشته است.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه با اشاره به لایحه اصناف که هم اکنون در مجلس شورای اسلامی است، از رئیس شورای اصناف خواست با تبیین اهمیت این لایحه برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت سرعت بخشیدن به تصویب آن بکوشد.

رحیمی همچنین از دستور کتبی دکتر احمدی نژاد برای تخصیص و ابلاغ سهمیه حج اصناف و بازاریان خبر داد و گفت: این موضوع هم اکنون در دست پیگیری است و امیدواریم که زودتر به نتیجه برسد.

وی با اشاره به برخی اهداف دولت از پرداخت یارانه نقدی خاطر نشان کرد: یکی از این اهداف جبران افزایش قیمت ها به خصوص برای طبقه ضعیف جامعه بود که متاسفانه دولت موفق به اجرای مرحله دوم این قانون نشد و در یکی از حساس ترین مقاطع ناچار به متوقف کردن ادامه اجرای این قانون شد.

معاون اول رئیس جمهور افزود: امروز تورم در کشور حدود 30.5 درصد است که با توجه به اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها و اعمال تحریم های متعدد از سوی دشمنان هنوز این رقم جای خرسندی دارد؛ چرا که در سابقه این کشور و در گذشته شاهد تورم بیش از 40 درصد در شرایطی که تحریمی در کار نبوده بوده ایم.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک به ملت ایران برای ایجاد حماسه سیاسی و پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در تمامی انتخابات پس از انقلاب، شور و عظمت ملت ایران همواره به نمایش گذاشته شده است و همه این حضورها شیرین و حماسی بوده است اما متاسفانه در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم به دلیل طراحی دشمنان و برخی توطئه ها این شیرینی به کام ملت ایران تلخ شد.

گفتنی است، در این مراسم آقای عسگر اولادی، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری طی سخنانی ضمن ستودن شهامت و شجاعت دکتر احمدی نژاد در اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها، از ایجاد فرصت های شغلی توسط دولت نهم و دهم برای مددجویان اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

//مهر//

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 1/0328 sec