شناسه خبر: 1334 منتشر شده در مورخ: 1391/11/8 ساعت: 10:41 گروه: شهرسازی  
تملک دو باغ بزرگ در محله جماران
باغ ملک به بهره برداری می رسد؛

تملک دو باغ بزرگ در محله جماران

   
شهردار منطقه یک:با پرداخت بدهی نزدیک به 40 میلیارد تومانی باغ ملک،این باغ پس از 30 سال بلاتکلیفی تا اوایل سال آینده به عنوان یکی از بوستان های زیبای شهری به بهره برداری می رسد.

دو باغ بزرگ خسرو شاهی و امیر سلیمانی در محله جماران با هزینه ای بالغ بر 93 میلیارد و 700 میلیون تومان در مجاورت  بیت حضرت امام خمینی (ره) تملک شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مجتبی یزدانی شهردار این منطقه با حضور درمسجد جامع جماران با اعلام خبر فوق در جمع نمازگزاران  اظهار داشت:  تملک باغ خسرو شاهی در مجاورت بیت امام (ره) به مبلغ 36  میلیارد و 700 میلیون تومان  و امیر سلیمانی در کنار حسینیه شماره دو جماران به مبلغ 57 میلیارد تومان که برای سال 92 برنامه ریزی شده بود با پشتکار و پی گیری های شهرداری منطقه یک در سال 91 به تحقق پیوست .

وی افزود: دو باغ به صورت مکمل یکدیگر به عنوان دو قطب گردشگری و مذهبی در خواهند آمد و طرح باغ موزه انقلاب در آن پایه گذاری خواهد شد.

وی پرداخت بدهی نزدیک به 40 میلیارد تومانی باغ ملک را از دیگر اقدامات شایان منطقه یک دانست و گفت: این باغ پس از 30 سال بلاتکلیفی تا اوایل سال آینده به عنوان یکی از بوستان های زیبای شهری به بهره برداری و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

 شهردار منطقه یک در پاسخ به درخواست اهالی و شورایاران محله جماران افزود: ساماندهی مبلمان های شهری، نصب ست های ورزشی و تامین روشنایی مناسب در بوستان ها، ساماندهی ترافیک شهری، احداث سرای محله ، میدان میوه و تره بار، ایستگاه آتش نشانی و... در همه محلات در حال اجرا است تا به نوعی همه شهروندان از خدمات شهری بهره مند شوند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 1
محله : جماران
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0671 sec