شناسه خبر: 13120 منتشر شده در مورخ: 1392/3/11 ساعت: 12:45 گروه: مدیریت شهری  
سازمان حمل و نقل بار در شهرداری اصفهان تاسیس می شود
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان:

سازمان حمل و نقل بار در شهرداری اصفهان تاسیس می شود

   
با ایجاد سازمان حمل و نقل و بار نظم بیشتری در شهر حاکم می شود و بر قیمت ها، نوع و حجم بار نیز نظارت کافی صورت گرفته و وضعیت ثابت و یکنواخت پیدا می کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان از ایجاد سازمان حمل و نقل بار در شهرداری اصفهان خبر داد.

ابوالفضل قربانی با بیان این خبر گفت: اساسنامه این سازمان تدوین و لایحه آن به شورای اسلامی شهر ارسال شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، وی تصریح کرد: طبق آنچه در قانون پیش بینی شده باید سازمان حمل و نقل بار شکل بگیرد و دو هفته گذشته لایحه تاسیس این سازمان در صحن علنی شورای اسلامی رای آورد تا اساسنامه سازمان حمل و نقل و بار از سوی شهرداری برای تصویب به وزارت کشور ارسال شود.

 سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان خاطر نشان کرد: در حال حاضر جنبه های قانونی ایجاد سازمان حمل و نقل بار در شهر اصفهان مهیا است و اگر پس از ارسال به وزارت کشور در فرصت دو ماهه پاسخی دریافت نشود این درخواست تصویب شده تلقی می شود و می توان تاسیس سازمان را آغاز کرد.

قربانی در رابطه با مزایای ایجاد این سازمان گفت: با ایجاد سازمان حمل و نقل و بار نظم بیشتری در شهر حاکم می شود و بر قیمت ها، نوع و حجم بار نیز نظارت کافی صورت گرفته و وضعیت ثابت و یکنواخت پیدا می کند. 

وی اظهار کرد: هدف این است که ضمن ارتقاء کیفی خدمات رسانی و جابه جایی کالا و بار، ضریب ایمنی جابه جایی کالا را افزایش داده و ناوگان ساماندهی شود؛ همچنین نسبت به رفع مشکلاتی که قشر فعال در حوزه جابه جایی بار و کالا با آن مواجه هستند اقدام گردد.

قربانی تاکید کرد: در این میان به شرکت ها و اشخاص که به طور غیر رسمی و بدون مجوز نسبت به جابه جایی بار و کالا اقدام می کنند نیز فرصتی داده خواهد شد که بلافاصله پس از ثبت رسمی، شرکت خود را با شرایط مدیریت شهری وفق دهند و بتوانند مجوز فعالیت را از شهرداری دریافت کنند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : اصفهان
شهر : اصفهان
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1443 sec