شناسه خبر: 12160 منتشر شده در مورخ: 1392/2/10 ساعت: 11:06 گروه: فرهنگستان  
تعامل سازنده مدیریت شهری و بانوان منشا رونق فعالیت‌های فرهنگی تهران است
معاون شهردار تهران مطرح کرد:

تعامل سازنده مدیریت شهری و بانوان منشا رونق فعالیت‌های فرهنگی تهران است

   
خدماتی که طی دوره اخیر مدیریت شهری به این قشر ارایه شده و جلب مشارکت حداکثری بانوان در اداره امور، رونق فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را به دنبال داشته است. حضور بیش از 50 درصدی بانوان در فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و به خصوص جشنواره های 7 گانه شهری نشان دهنده اعتماد و وجود تعامل سازنده بین این قشر و مدیریت فرهنگی شهر است.

دکتر سید محمدهادی ایازی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تعامل مدیریت شهری و بانوان در  حوزه مسایل اجتماعی را بسیار مثبت دانست و گفت: خدماتی که طی دوره اخیر مدیریت شهری به این قشر ارایه شده و جلب مشارکت حداکثری بانوان در اداره امور، رونق فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را به دنبال داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران،  " سید محمدهادی ایازی " معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در جشن تقدیر از بانوان پرسنل این معاونت که صبح امروز 9اردیبهشت با حضور مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه برگزار شد، ضمن بیان این مطلب افزود: برخورداری از روحیه قوی اجتماعی، مشارکت پذیری و پذیرش مسئولیت بانوان را به افرادی موفق و پرتلاش تبدیل کرده است که امور واگذار شده به آنها با اهتمام و جدیت مثال زدنی انجام می‌دهند.

وی گفت: به واسطه انقلاب و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی نقش زنان در اجرای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی به بیش از 50 درصد رسیده و آنها در تمام عرصه های اجتماعی حضور داوطلبانه و آگاهانه دارند.

ایازی تصریح کرد: 62 درصد از ظرفیت دانشگاه‌ها و مراکز عالی علمی و آموزشی کشور به دلیل تلاش و علاقه به القوه بانوان به پیشرفت و حضور اجتماعی به این قشر اختصاص یافته است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران افزود: سراهای محله با مشارکت و همکاری بانوان به مکان‌های فعال برای اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده است و شاهد حضور گسترده آنها درتمام تصمیم گیری‌های شهرداری تهران  از اجرای برنامه های مناسبتی نظیر تشکیل حلقه آبی دیابت در بوستان ولایت تا اجرای طرح پژوهشگران محله هستیم.

وی عنوان کرد: خدماتی که طی دوره اخیر مدیریت شهری به این قشر ارایه شده و جلب مشارکت حداکثری بانوان در اداره امور، رونق فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را به دنبال داشته است. حضور بیش از 50 درصدی بانوان در فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و به خصوص جشنواره های 7 گانه شهری نشان دهنده اعتماد و وجود تعامل سازنده بین این قشر و مدیریت فرهنگی شهر است.

سخنگوی شهرداری تهران گفت: راه‌اندازی بوستان بانوان، مجتمع فرهنگی، هنری و ورزشی شهربانو، 374 خانه تسنیم و جشنواره تسنیم از مهمترین خدماتی است که دوره اخیر مدیریت شهری به بانوان ارایه شده است.

ایازی تصریح کرد: رونق فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی مرهون مشارکت و همکاری بانوان و دغدغه ای است که آنها نسبت به اجرای صحیح حقوق و اخلاق شهروندی، توسعه شهر و ارتقا هویت اجتماعی دارند. 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1169 sec