شناسه خبر: 11403 منتشر شده در مورخ: 1392/1/21 ساعت: 19:54 گروه: مدیریت شهری  
یگان انتظامی شهرداری راه اندازی می شود/ پلیس کودک بزودی
فرمانده نیروی انتظامی:

یگان انتظامی شهرداری راه اندازی می شود/ پلیس کودک بزودی

   
رویکرد جدید پلیس اجتماعی و فرهنگی است و ما نباید کاری کنیم که مردم به جای توجه از ما متنفر شوند. به همین دلیل در طرح امسال اقدامات فرهنگی اجتماعی و آگاه سازی در دستور کار قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: از ابتدای اردیبهشت دور جدید طرحهای امنیت اخلاقی و اجتماعی پلیس آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، سردار اسماعیل احمدی مقدم در اولین نشست خبری خود در سال جدید در پاسخ به سوال خبرنگاران اظهار داشت: طرح های امنیت اخلاقی و اجتماعی پلیس بار دیگر از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز می شود. این طرحها تابع مسائل انتخابات نیست و در آن ایام هم اجرا می شود. البته رویکرد جدید پلیس اجتماعی و فرهنگی است و ما نباید کاری کنیم که مردم به جای توجه از ما متنفر شوند. به همین دلیل در طرح امسال اقدامات فرهنگی اجتماعی و آگاه سازی در دستور کار قرار دارد.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر درباره راه اندازی پلیس کودک و یگان انتظامی شهرداری گفت: کار راه‌اندازی یگان انتظامی شهرداری به پایان رسیده و فرمانده آن نیز تعیین شده است. این یگان کار خود را از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز می کند. همچنین موضوع راه اندازی پلیس کودک در معاونت حقوقی در حال پیگیری است و پرونده های تشکیل شده در این معاونت پیگیری می‌شود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0487 sec