شناسه خبر: 11376 منتشر شده در مورخ: 1392/1/20 ساعت: 08:52 گروه: مدیریت محله  
اختتامیه جشنواره آیینی شمسه 30 فروردین برگزار می‌شود
همراهی یک میلیون تهرانی با جشنواره شمسه

اختتامیه جشنواره آیینی شمسه 30 فروردین برگزار می‌شود

   
رشته‌های تندیس، نقاشی، گرافیک و تصویرسازی، عکس، خوشنویسی و کاریکاتور بخش تجسمی و رشته های فیلم، تئاتر، سرود و موسیقی بخش هنری این جشنواره را تشکیل می‌ دهند.

سید محمدهادی ایازی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری مراسم اختتامیه بخش آیینی جشنواره شمسه خبر داد و گفت: اختتامیه رشته‌های قرآن، شعر و ادب، نهج البلاغه، دعا و نیایش 30 فروردین برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، دکتر "سید محمدهادی ایازی" معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ضمن بیان این مطلب افزود: اولین دوره جشنواره شمسه سال 90، در رشته‌های عکس، تئاتر، فیلم، موسیقی، شعر و ادب، قرآن، نهج البلاغه، نقاشی و تندیس برگزار و توانست با جلب 150 هزار شهروند و دریافت 200 هزار اثر عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی پایتخت را از آن خود کند.

وی گفت: با مد نظر قراردادن سلایق متفاوت و توجه به لزوم بهبود کیفی و کمی برگزاری شمسه، رشته های دعا و نیایش، کاریکاتور، گرافیک و خوشنویسی را به مجموعه شمسه افزوده شد.

ایازی ادامه داد: اختتامیه بخش آیینی جشنواره شمسه که رشته‌های قرآن، شعر و ادب، نهج البلاغه، دعا و نیایش را در بر می‌گیرد،30 فروردین برگزار خواهد شد. رشته‌های تندیس، نقاشی، گرافیک و تصویرسازی، عکس، خوشنویسی و کاریکاتور بخش تجسمی و رشته های فیلم، تئاتر، سرود و موسیقی بخش هنری این جشنواره را تشکیل می‌ دهند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تصریح کرد: تشکیل کانون‌‌های خانه فرهنگ و هنر سراهای محله، طی سال گذشته نقش به سزایی در افزایش اقبال شهروندان نسبت به مجموعه جشنواره های شمسه داشت.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌‌هایی که جشنواره شمسه ایجاد کرد می توان گفت بیش از یک میلیون شهروند به صورت مستقیم و غیر مستقیم با جشنواره ارتباط برقرار کرده و با آن همراه شدند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
Page Generated in 0/0422 sec