شناسه خبر: 11353 منتشر شده در مورخ: 1392/1/19 ساعت: 11:05 گروه: سیاست  
قالیباف مطرح ترین گزینه است
نماینده مردم لنگرود در مجلس مدعی شد:

قالیباف مطرح ترین گزینه است

   
بین گزینه‌های مطرح برای انتخابات آینده کسی که بیشتر از همه در نگاه مردم است و مردم بیشتر به آن فرد توجه دارند و خود آن فرد هم بیشتر تلاش می‌کند آقای قالیباف است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: ستادهای انتخاباتی شهرستانی آقای قالیباف هم فعالیتشان را انجام می‌دهند و بیش از 90 درصد از این ستادها شروع به فعالیت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: بین گزینه‌های مطرح برای انتخابات آینده کسی که بیشتر از همه در نگاه مردم است و مردم بیشتر به آن فرد توجه دارند و خود آن فرد هم بیشتر تلاش می‌کند آقای قالیباف است.

وی افزود: به اعتقاد من با فضای فعلی اگر نظرسنجی‌ هم صورت بگیرد آقای قالیباف در صدر جدول باشد.

لاهوتی ادامه داد: طبق آخرین اخباری که بنده دارم آقای قالیباف خیلی جدی و با اهداف قوی برنامه‌های انتخاباتی خودش را بدون ایجاد تنش دنبال می‌کند.

این نماینده مجلس گفت: ستادهای انتخاباتی شهرستانی آقای قالیباف هم فعالیتشان را انجام می‌دهند و بیش از 90 درصد از این ستادها شروع به فعالیت کرده‌اند.

لاهوتی اظهار داشت: در انتخابات‌های گذشته کاندیداها برای اینکه خودشان را اثبات کنند دیگران را تضعیف می‌کردند که خوشبختانه آقای قالیباف از این روش استفاده نمی‌کند و این نکته بارز فعالیت وی است.

وی گفت: نشست نمایندگان مجلس با آقای قالیباف ادامه دارد و به اعتقاد من این فعالیت‌ها خوب پیش می‌رود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/3147 sec