شناسه خبر: 11303 منتشر شده در مورخ: 1392/1/17 ساعت: 23:38 گروه: فرهنگستان  
عرضه محصولات غیر فرهنگی در مجموعه فرهنگی نیاوران!
نوروز ایرانی با طعم چینی:

عرضه محصولات غیر فرهنگی در مجموعه فرهنگی نیاوران!

   
نکته تاسف آور این است که به جای عرضه محصولات فرهنگی و صنایع دستی کشورمان، صنایع سایر کشور‌ها از قبیل چین و تایلند در این جایگاه عرضه می‌شود.

در ایامی که بهترین زمان برای توسعه گردشگری است متاسفانه به دلیل اهمال برخی از مسئولان کاخ نیاوران از فضای فرهنگی و هنری فاصله گرفته است و محلی برای عرضه محصولات غیر فرهنگی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، مسئولان کاخ نیاوران به مناسبت ایام نوروز و استقبال شهروندان برای بازدید از این مجموعه، تعداد غرفه فرهنگی در محدوده این کاخ ایجاد کرده‌اند.

در این غرفه‌های به ظاهر فرهنگی که سعی شده است با فضای فرهنگی این کاخ مطابقت داشته باشد مواردی وجود دارد که موجب اعتراض بازدیدکنندگان شده است برای نمونه یکی از این غرفه‌ها به عرضه انواع لباس زیر زنانه اختصاص یافته بود که با اعتراض مردم در هفته اول فروردین ماه جمع آوری شد.

در برخی این غرفه‌ها که همچنان در محوطه کاخ نیاوران دایر است، انواع لباس‌های زنانه از قبیل شال‏‌ و روسری، مانتو و غیره ارائه می‌شود.

اما نکته قابل تامل در این غرفه‌ها عرضه محصولات و صنایع دستی خارجی است. نکته تاسف آور این است که به جای عرضه محصولات فرهنگی و صنایع دستی کشورمان، صنایع سایر کشور‌ها از قبیل چین و تایلند در این جایگاه عرضه می‌شود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 1
محله : نياوران
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0415 sec