شناسه خبر: 11240 منتشر شده در مورخ: 1392/1/10 ساعت: 10:26 گروه: شهرنشینی  
اسکان ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر نوروزی در اصفهان
از ابتدای سال جاری صورت گرفت:

اسکان ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر نوروزی در اصفهان

   
از پتانسیل های باغ فدک باید استفاده شود این در حالی است که بهره برداری از امکاناتی همچون شهر بازی رویاها، باغ تندیس و پارک طبیعی ناژوان در غرب اصفهان می تواند میزان مسافران ورودی به این پارک را افزایش دهد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: تا شب گذشته حدود دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر مسافر در اصفهان اسکان داده شدند و حدود ۳ میلیون نفر از اصفهان بازدید کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" ، محسن رنجبر با اعلام این مطلب اظهار داشت: اصفهان بحث برد-برد را در گردشگری دارد لذا سرمایه گذاری در امور زیربنایی و نرم افزاری برای ارتقای مباحث گردشگری می تواند اثر بخش باشد.

وی افزود: تجهیز باغ فدک باعث کاهش عملکرد بسیاری از بخش ها شد این در حالی است که در سال جاری آمار گازگرفتگی در بین مسافران نوروزی بسیار کاهش یافته است.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان عنوان کرد: از پتانسیل های باغ فدک باید استفاده شود این در حالی است که بهره برداری از امکاناتی همچون شهر بازی رویاها، باغ تندیس و پارک طبیعی ناژوان در غرب اصفهان می تواند میزان مسافران ورودی به این پارک را افزایش دهد.

رنجبر از جاذبه های گردشگری کوه صفه سخن به میان آورد و بیان داشت: پارک کوهستانی صفه همانند نگینی در اصفهان می باشد که در این ایام بسیار خوب عمل کرده و مسافران زیادی از این پارک بازدید کرده اند.

وی گفت: پارک کوهستانی صفه دارای پتانسیل های زیادی است که باید از آن ها به خوبی استفاده شود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: تمام منازل استیجاری در این ایام پر شده است لذا سرمایه گذاری در این بخش و با ایجاد شبکه ای برای کنترل قیمت ها باعث کاهش کلید به دستان در شهر می شود.

رنجبر به نام گذاری امسال تحت عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره و اذعان داشت: باید از امکانات موجود برای تحقق این شعار به نحو احسن استفاده شود.

وی بیان داشت: پیش بینی می شود از اول اردیبهشت ماه موج سفرهای تابستانه آغاز شود این در حالی است که میزان رضایتمندی مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته افزایش یافته و به طور حتم بسیاری از مسافران تابستان را نیز برای سفر به اصفهان انتخاب می کنند لذا باید زیرساخت های لازم در این زمینه فراهم شود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان عنوان کرد: همه ارگان ها باید در آماده باش کامل باشند و مباحثی همچون ایمنی و امنیت به طور ویژه مورد توجه قرار داشته باشد.

وی اظهار داشت: اقدامات ویژه ای برای روز جمهوری اسلامی ایران اتخاذ شده و پرچم های جمهوری اسلامی ایران در سطح شهر نصب می گردد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های لازم برای روز طبیعت نیز باید به صورت ویژه در دستور کار مسولان قرار گیرد لذا جلسه ای با حضور شرکت های خدماتی در سازمان پارک ها برگزار می شود.

رنجبر افزود: در این روز باید به مباحثی همچون برقراری نظم و امنیت در شهر ضرورت دارد و امید است روز خوبی برای شهروندان و مسافران نوروزی فراهم گردد.

مسافرت
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : اصفهان
شهر : اصفهان
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0329 sec