شناسه خبر: 11238 منتشر شده در مورخ: 1392/1/10 ساعت: 09:46 گروه: شهرنشینی  
خدمات رایگان به مسافران نوروزی در شهر اهواز
دبیر ستاد نوروزی شهرداری اهواز عنوان کرد:

خدمات رایگان به مسافران نوروزی در شهر اهواز

   
خدماتی که به مردم در این ایام ارائه می گردد شامل آب تصفیه، یخ، آب جوش، تحویل چادر رایگان جهت اسکان، برگزاری غرفه های آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم اقوام شهر اهواز و عرضه محصولات فرهنگی و صنایع دستی شهر می باشد.

دبیر ستاد نوروزی و مسئول محل اسکان مسافران شهرداری اهواز طی گفتگویی با سایت شهرداری از رایگان بودن کلیه خدمات نوروزی به مسافران خبر داد و گفت : شهر اهواز تنها کلانشهری است که کلیه امکانات را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" ، سیامک قضاوی زاده با اعلام این مطلب افزود: ستاد اسکان مرکزی مسافران نوروزی که در محل نمایشگاه دائمی خوزستان مستقر است به طور شبانه روزی در حال سرویس دهی به کلیه میهمانان بوده و بصورت 24 ساعته آمادگی پذیرش مسافران و میهمانان عزیز نوروزی را دارد.

به گفته دبیر ستاد نوروزی خدماتی که به مردم در این ایام ارائه می گردد شامل آب تصفیه، یخ، آب جوش، تحویل چادر رایگان جهت اسکان، برگزاری غرفه های آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم اقوام  شهر اهواز و عرضه محصولات فرهنگی و صنایع دستی شهر می باشد.

همچنین بسته فرهنگی شامل نقشه شهر، پوستر اماکن دیدنی و نرم افزار راهنمای مهمانان نوروزی در این ستاد به مردم عرضه می گردد.

خدمات رایگان به مسافران نوروزی در شهر اهواز

قضاوی زاده از استقبال خوب مسافران از امکانات عرضه شده توسط شهرداری اهواز خبر داد و گفت شهرداری  با هماهنگی پایگاه بسیج شهید اسکندری شهرداری اهواز در پارکهای لاله و کارون ایستگاههای نجات غریق برپا نموده تا در صورت بروز خطر سریعا اقدام نمایند. همچنین سایتهای قایقرانی بر روی کارون در طول روز در حال سرویس دهی به  مسافران و شهروندان می باشند.

از جمله نکات مثبت خدمات شهرداری اهواز در سال 92،  برگزاری تور اهواز گردی در سانسهای مختلف و به صورت رایگان جهت بازدید عموم  و آشنایی با اماکن دیدنی شهر اهواز می باشد.

خدمات رایگان به مسافران نوروزی در شهر اهواز

قضاوی زاده در پایان با آرزوی سالی خوش برای همه، اظهار امیدواری کرد که کلیه مسافران و مهمانان نوروزی شهر اهواز با خاطره ای خوش از سفر به اهواز، به شهرهای خود بازگشته و سال نو را با انرژی مضاعف و روحیه پرنشاط  آغاز نمایند.

همچنین طی نظرسنجی صورت گرفته از مسافران تا ششمین روز فروردین 92 همگی از خدمات شهرداری اهواز  رضایت داشتند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : خوزستان
شهر : اهواز
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/4737 sec