شناسه خبر: 11235 منتشر شده در مورخ: 1392/1/9 ساعت: 22:35 گروه: شهرنشینی  
10 تن کیسه زباله بین مسافران نوروزی در قم توزیع شد
از ابتدای تعطیلات نوروز:

10 تن کیسه زباله بین مسافران نوروزی در قم توزیع شد

   
: با توجه به حضور خیل عظیم زایران و مسافران نوروزی در روزهای ابتدایی سال در شهر قم، با افزایش 35 درصدی تولید زباله در شهر قم مواجه بوده ایم.

دبیر کمیته خدمات شهری و رفاه عمومی ستاد تسهیلات زایران قم گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز امسال تاکنون بیش از 10 تن کیسه زباله بین مسافران نوروزی در این استان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زایران قم، ˈمهدی اصفهانیان مقدمˈ در این زمینه افزود: تا پایان تعطیلات نوروزی به منظور جلب مشارکت مردمی و بهبود فضا و سیمای شهری، کیسه های زباله خودرو و مخصوص خانوارها به طور مستمر در محل های اسکان، بوستان ها و ستاد اسکان فرهنگیان توزیع می شود.

وی با اشاره به جمع آوری بیش از 700 تن زباله به صورت روزانه از سطح شهر، اضافه کرد: با توجه به حضور خیل عظیم زایران و مسافران نوروزی در روزهای ابتدایی سال در شهر قم، با افزایش 35 درصدی تولید زباله در شهر مواجه بوده ایم.

وی با اشاره به وضعیت نظافت و زیبایی شهری در ایام نوروز، اظهار داشت: خوشبختانه امسال با آماده باش نیروهای خدمات شهری و استفاده از ظرفیت های شهرداری، شهر قم جلوه و سیمای بسیار پاکیزه ای برای میزبانی از زایران کریمه اهل بیت(س) گرفته است.

اصفهانیان مقدم، به آماده باش بیش از سه هزار نفر از نیروهای شهرداری در نوروز امسال اشاره و بیان کرد: نیروهای خدمات شهری در مناطق هشت گانه شهر قم در معابر پرتردد، اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و همچنین بوستان های محل اسکان زایران حضوری فعال و شبانه روزی دارند تا زیبایی و پاکیزگی شهر حفظ شود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : قم
شهر : قم
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/2403 sec