شناسه خبر: 11221 منتشر شده در مورخ: 1392/1/6 ساعت: 23:03 گروه: شهرنشینی  
بهره مندی 44 هزار شهروند از خدمات گردشگری ارایه شده در بافت تاریخی تهران
در بازدید از گذرگاه هنر منطقه 12 مطرح شد:

بهره مندی 44 هزار شهروند از خدمات گردشگری ارایه شده در بافت تاریخی تهران

   
تا کنون بیش از 4 هزار شهروند از تورهای گردشگری تهران قدیم استفاده و 40 هزار شهروند نیز از گذرگاه هنر حدفاصل میدان امام خمینی (ره)، خیابان باب همایون و میدان ارگ بازدید کرده‌اند.

سید محمدهادی ایازی معاون امور اجتماعی شهرداری تهران صبح امروز 6 فروردین با حضور در منطقه 12 و بافت تاریخی تهران قدیم از گذرگاه هنر در خیابان باب همایون و میدان ارگ بازدید و از بهره مندی 44 هزار شهروند تهرانی و مسافران نوروزی از خدمات گردشگری شهرداری تهران در این منطقه خبر داد. 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، " سید محمدهادی ایازی"  معاون امور اجتماعی شهرداری تهران صبح امروز 6 فروردین از جشنواره گردشگری نوروز 92 منطقه 12 و بافت تاریخی تهران قدیم بازدید کرد.

ایازی در این بازدید از بهره مندی 44 هزار شهروند تهرانی و مسافران نوروزی  از خدمات گردشگری ارایه شده در این منطقه خبر داد و گفت: تا کنون بیش از 4 هزار شهروند از تورهای گردشگری تهران قدیم استفاده و 40 هزار شهروند نیز از گذرگاه هنر حدفاصل میدان امام خمینی (ره)، خیابان باب همایون و میدان ارگ بازدید کرده‌اند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران عنوان کرد: با توجه به انجام دید و بازدید های نوروزی در اولین روزهای عید نوروز، این میزان استقبال شهروندان از تورهای گردشگری تهران قدیم رضایت بخش است و امیدواریم طی روزهای آینده افزایش یابد.

وی ادامه داد: منطقه 12 به عنوان میراث دار پیشینه تهران قدیم نقش به سزایی در توسعه گردشگری تاریخی پایتخت دارد و با درک این مهم طی سالهای گذشته برنامه های متنوعی به منظور معرفی داشته های ارزشمند این منطقه به شهروندان و مسافران نوروزی  انجام شده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران  گفت: ایام نوروز فرصت مناسبی را برای بهره گیری تام از ظرفیت‌ها و پتانسیل های گردشگری پایتخت به شمار می‌رود و اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و مذهبی منطبق با خواسته ها و سلایق تمام شهروندان افزایش رضایتمندی آنها را طی سال ها گذشته به همراه داشته است.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 12
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/4625 sec