شناسه خبر: 11216 منتشر شده در مورخ: 1392/1/5 ساعت: 23:17 گروه: شهرنشینی  
رشد ۴۰ درصدی سفر مسافران نوروزی به تهران
با ارئه تخفیف‌ها در تهران روی داد:

رشد ۴۰ درصدی سفر مسافران نوروزی به تهران

   
امسال به معنای واقعی توزیع سفر در کشور رخ داد و مردم به شهرهایی سفر کردند که در سال‌های پیش، خیلی به سراغ آنها نمی‌رفتند.

معاون گردشگری کشور با اعلام اینکه مشوق‌هایی چون تخفیف ۴۰درصدی در اقامتگاه‌های تهران در ایام نوروز باعث رونق گردشگری پایتخت شد، گفت: در این ایام حداقل ۴۰ درصد رشد در ورود گردشگر به تهران داشته‌ایم.

منوچهر جهانیان عصر امروز از پایگاه امداد و نجات و پایگاه اطلاع‌رسانی گردشگری استان تهران در محل عوارضی اتوبان تهران - قم بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید به توزیع سفرهای نوروزی مردم به استان‌های مختلف کشور اشاره کرد و گفت: امسال به معنای واقعی توزیع سفر در کشور رخ داد و مردم به شهرهایی سفر کردند که در سال‌های پیش، خیلی به سراغ آنها نمی‌رفتند.

رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور درباره رونق گردشگری پایتخت در نوروز امسال نیز گفت: طی روزهای نیمه نخست سفرهای مردم، تهران از رشد 40 درصدی در زمینه ورود گردشگر برخوردار شده است که نتیجه مشوق‌هایی چون تخفیف 40 درصدی در مراکز اقامتی است.

جهانیان افزود: علاوه بر این مشوق‌ها، اطلاع‌رسانی از جاذبه‌های گردشگری استان‌ها نیز باعث رونق گردشگری و افزایش ورودی‌ها می‌شود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0417 sec